نشریه علمی - پژوهشی مرتع و آبخیزداری

همکاران و داوران گرامی

 کلمه عبور همان آدرس کامل ایمیل  است. در صورتیکه در ورود به سیستم و یا دریافت رمز مسئله ای وجود دارد مطابق زیر عمل کنید:

 

1-  ابتدا به آدرس ورودی سایت مراجعه شود(http://journals.ut.ac.ir/jour.ui/page/index.html) و بر روی گزینه کلمه عبور را فراموش کرده‌اید  کلیک نمایید و همان ادرس ایمل خود را وارد کنید. 2-  در این مرحله پیغام داده می شود که رمز جدید به شما اختصاص یافته است و یک ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.. برای فعال کردن رمز پس از مراجعه به ایمیل خود لینک موجود در ایمیل خود را کلیک کنید اگر لینک فعال نبود  تمامی آدرس را کپی و در محل آدرس بار اینرنت وارد کنید در این مرحله پیغام تخصیص رمز جدید ظاهر می شود. این رمز برای ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس از مراجعه به ایمیل خود رمز جدید را در اختیار خواهید داشت.

 

خواهشمند است در داوری مقالات به نکات زیر توجه فرمایید:

1- ابتدا با وارد نمودن نام کاربری و کمه عبور وارد سامانه مجلات شوید و از قسمت بالا و سمت راست گزینه داور را انتخاب کنید
2-سپس مقاله های ارسال شده را در جدولی مشاهده می کنید. در صورت تمایل به انجام داوری بر روی لینک مقاله کلیک و وارد صفه اظهار نظر شوید

3-در این صفحه با انتخاب فایل موجود مقاله را بر روی رایانه خود ذخیره کنید.
4-برای انجام اصلاحات در متن مقاله, از امکان Track Changes موجود در نرم افزار word استفاده شود. برای فعال کردن آن , در آغاز مقاله در word2003 باز شود، سپس در منوی Tools روی Track Changes کلیک کنید.

5-پس از ویراستاری متن مقاله آن را ذخیره کنید. هرگونه سوال و یاداشت را میتوان توسط گزینه Comment در متن قرار داده شود.       

6- برای اعلام نظر داوری به کارتابل خود در سامانه مراجعه و مقاله مورد نظر را کلیک نموده. در صفه باز شده ضمن انتخاب موارد موجود نظر نهایی خویش را مبنی بر پذیرش مقاله و یا انجام اصلاحات جزئی و یا کلی اعلام نمایید. همچنین فایل مقاله داوری شده را پیوست نمودهپس از تکمیل موارد مذکور ارسال فرمایید.

 

نکته: توصیه می شود برای محرمانه ماندن مشخصات فردی، مراحل زیر انجام شود:
1-فایل مقاله را باز و روی Tools --> Options --> Security  --> Privacy options کلیک نموده و نیز باکس Remove Personal Information from file را علامت بزنید.
2-فایل را ذخیره کنید. تغییرات دلخواه را با استفاده از Track Changes روی مقاله اعمال نموده و فایل را ذخیره نمائید.

 

داور گرامی تا زمانی که مقاله درسامانه شما موجود باشد، نظردهی و داوری مقاله برای شما امکان پذیر است. لذا خواهشمند است در صورت اتمام مهلت داوری هر چه سریعتر نسبت به داوری مقاله اقدام نمایید.